Broniewskiego 4 lok. 55

87-100 Toruń

Skantherm - nowoczesne kominki wolnostojące

Strona główna » Aktualności » Skantherm - nowoczesne kominki wolnostojące
nowoczesne piece kominkowe, kominek wolnostojący

Siedziba rodzinnej firmy znajduje się w Oelde w Westfalii. To właśnie tam powstają stalowe kominki wolnostojące Skantherm.

 

GDY POŁĄCZY SIĘ JAKOŚĆ, FORMA I FUNKCJA

Nowoczesne piece kominkowe zapewniają wysoki komfort użytkowania, są neutralnie pod względem emisji CO2, a przede wszystkim cieszą oko wyjątkowymi kształtami. Wysoka jakość wzornictwa została skoordynowana z każdym modelem w kompleksowym procesie rozwoju. 

Najważniejszą zasadą Skantherm jest połączenie w idealnej symbiozie formy, funkcji technicznej oraz designu. 

Ścisła współpraca z renomowanymi projektantami, którzy mocno wierzą w tę samą filozofię, pozwala stworzyć unikatowe modele. A ze Skantherm współpracują takie sławy jak Antonio Citterio, prof. Wulf Schneider, Peter Maly czy Carsten Gollnick. Z ich pomocą nowoczesne piece kominkowe od Skantherm zdobyły nie tylko wiele nagród za wzornictwo, ale także uznanie wielu klientów.

nowoczesny kominek wolnostojący Skantherm

TYLKO JEŚLI NAPRAWDĘ PAŁASZ ZA TO, CO ROBISZ, ODNIESIESZ SUKCES

Dzięki tej zasadzie Skantherm od czasu swojego powstania 40 lat temu stał się jednym z liderów rynku nowoczesnych, designerskich pieców kominkowych w Niemczech i Europie. Od tego czasu ta rodzinna firma w drugim pokoleniu zasila rynek pieców kominkowych nowymi, kreatywnymi pomysłami.

stalowy piec kominkowy

Ta pasja tworzy wysokiej jakości stalowe kominki wolnostojące, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości produktu, wzornictwa i najwyższego projektu technicznego. Piece kominowe Skantherm są tak skonstruowane, aby służyły przez całe życie. 

 

NOWOCZESNA PRODUKCJA DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

W Skantherm rzemieślnik spotyka najnowocześniejsze rozwiązania. W siedzibie firmy w Oelde w Westfalii, ultranowoczesne metody produkcji, które stosowane są na każdym etapie produkcji, gwarantują najwyższą jakość i standardy środowiskowe. Na każdym etapie produkcji kominki na drewno przechodzą ścisłe kontrole. Dzięki czemu zyskujemy produkt wysokiej jakości, który pozostanie z nami na lata.

kominki wolnostojące, piece kominkowe

Skantherm zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta. Miłośnicy stylu loftowego mogą wybierać wśród wielu modeli kominków wolnostojących ze stali. Jednak nie ograniczamy się tylko do koloru czarnego :)

Znajdziemy również wiele modeli kominków kamiennych, o różnorodnym wykończeniu, które będa fantastycznie komponować się w tzw. wiejskim domku. Gruba warstwa kamienia zapewni akumulację ciepła - kamienny piec kominkowy ociepli wnętrze dosłownie i w przenośni :)

 

Rodzinna firma, jaka jest Skantherm, od lat dba o najwyższą jakość produktów, spełnienie wszelkich norm środowiskowych, a przede wszystkim o wyjątkową atmosferę, jaką zapewnia w każdym domu palący się kominek.