Broniewskiego 4 lok. 55

87-100 Toruń

SHAKER - KOZA W NOWOCZESNYM WYDANIU PROJEKTU ANTONIO CITTERIO

Strona główna » Aktualności » SHAKER - KOZA W NOWOCZESNYM WYDANIU PROJEKTU ANTONIO CITTERIO
koza, nowoczesny kominek, shaker, piec wolnostojący, kominek wolnostojący, stalowy piec kominkowy, stalowa koza , stalowy kominek, nowoczesny kominek, design, industrialny kominek

Przedstawiam, Antonio Citterio to włoski architekt, projektant mebli i projektant przemysłowy, który mieszka i pracuje w Mediolanie. Uzyskał dyplom z architektury na Politecnico di Milano w 1972 roku, a następnie rozpoczął pracę jako projektant i konsultant wzornictwa przemysłowego. Jest również autorem wielu książek dotyczących industrialnego designu.

Antonio Citterio jest pomysłodawcą idealnego pieca, którego nazwał shaker

.

SHAKER to niewielki kominek firmy Skantherm, który zachwyca swoim wyglądem nie tylko tradycjonalistów lecz również amatorów nowoczesnego minimalizmu. 

Kominek wolnostojący shaker jest nawiązaniem do tradycyjnego kominka domowego typu koza w nowoczesnej formie. Zminimalizowana konstrukcja tego niezwykle wydajnego pieca, ekonomiczność a przy tym wyjątkowy design zdobywa szerokie grono zwolenników. 

Kominek shaker pozwala wygodnie usiąść i cieszyć się bliskością ognia, jak za dawnych czasów. Nowoczesna forma pieca na kształt dawnej kozy idealnie współgra zarówno 

z nowoczesną jak i klasyczną aranżacją wnętrza. Zastosowany w piecu wolnostojącym specjalny system dopływu powietrza dba o nienaganną czystość szyby. Szyba jest w specjalny sposób polerowana oraz posiada powłokę pyrolityczną, które również mają ogromny wpływ na nie brudzenie się jej. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się pięknem wyrazistego płomienia pomimo częstego użytkowania.

Kominek wolnostojący shaker to atrakcyjny element wnętrza pozwalający na zaoszczędzenie powierzchni domu i nie wymagający kosztów na obudowę. Stalowy kominek to niezwykłe wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością materiałów i wykonania.

Gdy szukasz dobrego kominka wolnostojącego, zdaj się na opinie fachowców i zadowolonych klientów. Według nich takim kominkiem jest piec wolnostojący Shaker. Kominek jest wytrzymały, łatwy w obsłudze, a ponadto elegancki. Któż z nas nie lubi ogrzać się w chłodny wieczór przy kominku? Ciepło daje niesamowite odprężenie i od razu wprawia w lepszy nastrój. Kominek kojarzy się nie tylko z otrzymywanym ciepłem, ale również z efektownym elementem dekoracyjnym, najczęściej salonu. 

Nowoczesny piec wolnostojący shaker otrzymał wiele prestiżowych nagród na międzynarodowych Akademiach Designu, m.in.: Red dot, Good design, Designpreis.

Kominek spełnia wszelkie normy europejskie oraz jest zgodny z Ekoprojektem!