Broniewskiego 4 lok. 55

87-100 Toruń

Nowoczesne zestawy kominkowe Conmoto

Strona główna » Aktualności » Nowoczesne zestawy kominkowe Conmoto

Wybór kominka i sposobu na przechowywanie drewna mamy już za sobą. Teraz przydadzą się akcesoria kominkowe, które ułatwią nam korzystanie z niego.

Wybór na rynku jest ogromny. Warto kierować się jakością takich produktów (chyba nikt z nas nie chce, aby w trakcie użytkowania połamał nam się pogrzebacz). Jest to trochę jak ze sztućcami. Biorąc do ręki najtańszą łyżeczkę z marketu, a w drugą łyżeczkę renomowanej firmy – od razu czujemy różnicę.

Drugą istotną kwestią (dla niektórych najważniejszą laugh) jest design. Nic dziwnego – akcesoria zazwyczaj stoją tuż przy kominku, w reprezentatywnym miejscu naszego salonu. Powinny więc cieszyć oko również estetycznym wyglądem, współgrającym z kominkiem i całością wystroju.

Zaprzyjaźniona marka Conmoto ma w swojej ofercie funkcjonalne zestawy kominkowe, które idealnie wpasują się w estetykę nowoczesnych kominków wolnostojących marki Skantherm.

Poniżej przedstawiam kilka designerskich zestawów kominkowych, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.

A FERRO E FUOCO

   zestaw kominkowy ferro e fuoco

Jest to oryginalna seria ręcznie kutych z żelaza ekskluzywnych akcesoriów kominkowych. Zaprojektowane zostały przez światowej sławy projektanta Marco Ferreri.  Powstały w tradycyjnym warsztacie przy użyciu pięćsetletniego napędzanego woda młota. Zestaw występuje w wersji na stojaku oraz na wieszaku.

PETER MALY

Peter Maly   Peter Maly akcesoria kominkowe

Zestaw ekskluzywnych akcesoriów kominkowych wg projektu Petera Maly to bardzo praktyczny, a jednocześnie wysmakowany i spójny stylistycznie komplet narzędzi. Można go umieścić na stojaku lub powiesić na ścianie. Całość wykonana ze stali nierdzewnej z elementami skóry naturalnej w kolorze brązowym. Funkcjonalny zestaw akcesoriów kominkowych autorstwa Petera Maly zdobył wiele prestiżowych nagród w świecie designu: iF, Form, Good Design.

TERAS P oraz TERAS

Teras P   Teras

Ten funkcjonalny zestaw kominkowy zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, które umieszczone zostały na wygodnym stojaku. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Szara wykonana została ze stali nierdzewnej oraz szkła. Czarna natomiast to pomalowana proszkowo stal oraz szare szkło.

NORMA

Norma

Występujący w czarnym kolorze zestaw narzędzi kominkowych zachwyca nowoczesnym designem. Wszystkie elementy wykonane zostały ze stali powlekanej na czarno.

SINO

Wykonany ze stali nierdzewnej zestaw na okrągłej podstawie stojaka.  

 

Jak widać wybór jest spory i, co ważne, zróżnicowany. Każdy znajdzie coś dla siebie smiley