Broniewskiego 4 lok. 55

87-100 Toruń

Kamienny kominek Milano Stone - warto go mieć w domu.

Strona główna » Aktualności » Kamienny kominek Milano Stone - warto go mieć w domu.
kominek wolnostojący, kominek obrotowy, piec wolnostojący, kominek, nowoczesny piec kominkowy, piec koza, nowoczesny kominek, kamienny piec,

Kominek z kamienia to nie tylko dodatkowe źródło ciepła, ale również idealna dekoracja salonu. W przypadku, kiedy zależy nam nie tylko na funkcjonalności kominka a równie ważna jest estetyka to warto wybrać kominek kamienny.

Do najważniejszych zalet estetycznych kamienia   możemy zaliczyć jego rozmiar, gdyż duże płyty znakomicie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, idealnie pasują do bardzo modnych ostatnio loftów. Świetnie współgrają z dodatkami ze stali oraz naturalnego drewna. Należy podkreślić, że design to nie tylko wielkość materiału lecz także jego faktura i kolor.

Kominek wolnostojący Milano Stone oprócz dostarczania ciepła do wnętrza doskonale pełni funkcję dekoracyjną. Podnosi prestiż każdego wnętrza. Kamień naturalny jest materiałem ponadczasowym, nadaje charakteru całemu wnętrzu. Bardzo często jest wykorzystywany przez znanych architektów ponieważ daje szerokie możliwości dekoracyjne.

Kamienny kominek obecnie jest bardzo na czasie.  Popularność zyskał za bardzo dobre właściwości mechaniczne. Skantherm produkując Milano Stone za priorytet wziął solidne wykonanie obudowy oraz wytrzymałość na długie lata. Główne z walorów kamiennych kominków twardość, odpornośc na zarysowania oraz zabrudzenia, wielka różnorodnosc w rodzaju i kolorze. Kamień to bardzo szeroka możliwość dopasowania do drewna, cegły czy tynków dekoracyjnych. W projektach wnętrz istnieje również możliwość łączenia kamiennych kominków z meblami lub elementami różnych rodzajów kamienia nie martwiąc się, że stracą walory estetyczne.

Kominek wolnostojący Milano Stone posiada wiele możliwości aranżacyjnych, gdyż idealnie nadaje się do klasycznych oraz nowoczesnych wnętrz. Kamień jest najbardziej eleganckim materiałem dekoracyjnym.

Wybierając kominek Milano Stone należy pamiętać, że będzie on stałym elementem dekoracyjnym naszego wnętrza.

Kominek obrotowy Milano Stone to przede wszystkim kominek nowoczesny, wielofunkcyjny i niezwykle praktyczny. Dostępny jest w dwóch różnych wysokościach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy go do swojego wnętrza.

Niezwykle ważnym atutem tego pieca wolnostojącego jest dostępny opcjonalnie moduł magazynujący ciepło, dzięki któremu znacznie dłużej oddaje ciepło w pomieszczeniu a tym samym zwiększa  wydajność energetyczną. Moduł z masą kumulującą ciepło został wykonany z najwyższej generacji materiału. Magnetyt to z niego wykonano kamienie Thermostone, które przez wiele godzin oddają ciepło nawet po wygaszeniu kominka, dzięki temu dają dużą oszczędność kosztów drewna.

Dość istotne ułatwienie to nienagrzewająca się klamka oraz regulacja spalania. Jak wszystkie kominki firmy Skantherm Milano jest idealny do domów energooszczędnych jak i pasywnych. Kominek spełnia wszystkie normy Europejskie oraz wymogi Ekoprojektu!

Piec wolnostojący Milano Stone łączy ze sobą niezwykłe wzornictwo z najwyższą jakością materiałów oraz wykonania.