Broniewskiego 4 lok. 55

87-100 Toruń

BALANCE - najlepszy wiszący kominek!

Strona główna » Aktualności » BALANCE - najlepszy wiszący kominek!
Skantherm kominki, kominek wolnostojący, kominek modułowy, niemiecki design, industrialne kominki, kominek koza, kominek z kamienia, stalowy kominek, nowoczesne kominki, nowoczesny design

Urządzanie mieszkania to szereg kompromisów. Dotyczy to również  usytuowania kominka czy telewizora. Jeśli budujesz dom od zera i masz już określoną wizję, być może od początku rozplanujesz wszystko tak aby wszystkie meble mogły być w idealnej pozycji.  

Kominek to źródła światła, które ma ciepłą barwę. Kominek wiszący na ścianie może być nie tylko źródłem ciepła, ale też pięknym elementem wystroju wnętrza. Nic nie ociepla atmosfery w salonie lepiej niż prawdziwy o ciepłej barwie ogień, w szczególności kiedy na dworze jest szaro i pochmurno. Jaki kominek najlepiej wybrać do salonu? “BALANCE” odpowiedź jest jedna.

W ostatnim czasie niezwykle modnym rozwiązaniem stał się montaż kominka wiszącego na ścianie. Nikogo już nie dziwią najnowocześniejsze rozwiązania projektantów, którzy prześcigają się w swoich rozwiązaniach. Kominek umiejscowiony w odpowiedni sposób będzie naprawdę pięknie wyglądać, doda wnętrzu klasy i stylu. Jednocześnie  zaoszczędzi nam dodatkową przestrzeń, a jest ona szczególnie cenna przy w niewielkich wnętrzach.

Możemy zdecydować się na minimalistyczny projekt inspirowany niemiecką technologią. Kominek Balance idealnie uzupełnia wnętrza wykończone w tradycyjnym stylu.Konstrukcja i budowa tego pieca kominkowego pasuje do wszystkich wnętrz urządzonych w klasyczny sposób, jak również nowoczesnych czy industrialnych. Każdemu pomieszczeniu doda designerskiego polotu.

To niezwykle stylowy kominek, który potrafi sprawić, że nawet chłodne, loftowe pomieszczenie nabiera przytulności i ciepła. Idealnie współgra z metalowymi dodatkami, bielą i czernią mebli oraz designerskimi lampami. 

Balance to idealny wybór dla wymagających klientów, którzy cenią sobie wyjątkowy styl i komfort użytkowania. Projektanci Firmy Skantherm zadbali o wyjątkowy design, kolorystykę, kształt i rozmiar. Priorytetem bowiem jest spełnianie oczekiwań klientów, którzy poszukują niezwykłych elementów aranżacji swoich wnętrz. Ze swoimi projektami wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, żeby ułatwić dokonanie najlepszego wyboru.

Kominek wiszący balance to wielokrotnie nagradzany system modułowy oferujący różnorodne możliwości zaprojektowania we wnętrzu. Posiada bogaty wybór modułów dodatkowych takich jak regały na drewno, szuflady, czy ławki o różnych szerokościach. Pozwala to na kreatywne zaprojektowanie zabudowy kominkowej w linii horyzontalnej. Kominek Balance dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji pieca nie pozwala żeby meble w sąsiedztwie komory spalania kominka nie nagrzewały się.

Nowoczesny kominek balance można zamontować na ścianie lub postawić go na nóżkach. Posiada specjalny system optymalnego spalania, który zapobiega tworzeniu się rdzy i wszelkich zabrudzeń szyby. Innowacyjnym rozwiązaniem pieca balance są drzwiczki otwierane do góry, co w pełni ułatwia załadunek kominka oraz jego czyszczenie. Podobnie jak większość kominków firmy Skantherm kominek balance wyposażony został opcjonalnie w system RLU pozwalający na zastosowanie kominka w domach energooszczędnych i pasywnych. Kominek spełnia wszelkie normy europejskie oraz wymogi Ekoprojektu!  Kominek wolnostojący BALANCE otrzymał wiele prestiżowych nagród na międzynarodowych Akademiach wzornictwa, m.in.: IF product design, Good design, Reddot, Designpreis.